fala uderzeniowa warszawa wola

Terapia falami uderzeniowymi popularna fala uderzeniowa wykorzystuje lecznicze cechy fali akustycznej. Ze względu na zasięg działania fali terapia jest skuteczna zarówno w przypadku leczenia procesów chorobowych zlokalizowanych w tkankach powierzchniowych, jak i tkankach głębszych.


Działanie fali uderzeniowej

Fala akustyczna charakteryzuje się wysokim, skokowym ciśnieniem, które jest uwalniane w bardzo krótkim czasie. Drażniąc błony komórkowe i zakończenia nerwowe fala uderzeniowa blokuje wyzwalanie i przekazywanie sygnałów bólowych. Dodatkowo, dostarczając bodźców energetycznych stymuluje metabolizm, poprawia krążenie krwi oraz syntezę kolagenu, co przekłada się na przyspieszenie procesu regeneracji tkanek miękkich. Terapia falą dźwiękową:


Wskazania do zabiegu

Fala uderzeniowa jest zabiegiem o potwierdzonej klinicznie skuteczności. Wśród jej licznych zalet wskazuje się nieinwazyjność zabiegu oraz brak efektów ubocznych, co idzie w parze z uniwersalnością zastosowań zabiegu. Z terapeutycznego działania fali uderzeniowej mogą skorzystać m.in.:

Terapia może być prowadzona jako oddzielna forma leczenia lub w powiązaniu z innymi zabiegami z zakresu fizykoterapii.


Fala uderzeniowa Warszawa

Zabiegi z wykorzystaniem terapeutycznych właściwości fali uderzeniowej przeprowadzamy w Centrum Rehabilitacji Pawła Dąbrowskiego. Siedzibą Centrum jest Warszawa. Ze względu na dogodną lokalizację oraz bezproblemowy dojazd do skorzystania z dobroczynnego wpływu fali uderzeniowej w naszym gabinecie zapraszamy przede wszystkim pacjentów z dzielnic Bemowo i Wola.

  • umów się na wizytę

  • Paweł 606 218 606